OFERTA PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI ELEKTRONIKI

projektowanie elektoniki

Projektowanie kompleksowe

 

Zaprojektujemy Państwa układ kompleksowo - od koncepcji, przez opracowywanie schematów elektrycznych, przygotowanie płytki drukowanej PCB lub wykonanej technologią grubowarstwową na podłożu ceramicznym (możliwe jest też łączenie PCB i ceramiki), montaż i uruchomienie prototypów, stworzenie oprogramowania dla mikrokontrolerów na potrzeby stworzonego prototypu aż po produkcję.

 

Projektujemy układy elektroniczne na zlecenia firm zewnętrznych. Dysponujemy doświadczoną kadrą, sprzętem i oprogramowaniem niezbędnym do wykonania projektów i prototypów. Kładziemy nacisk na optymalizację kosztów produkcji, nowoczesność technologii i dostępność elementów. Posiadamy dostęp do najnowszej, specjalistycznej wiedzy i technologii związanej z profesjonalną elektroniką.


Poza kompleksowym projektowaniem od koncepcji przez prototyp, po gotowy produkt, istnieje także możliwość wykonania jedynie części prac z szerokiego ich pakietu, w zależności od potrzeb i preferencji klienta:

projektowanie elektoniki

Koncepcja, opracowywanie schematów elektrycznych, symulacja, montaż i uruchamianie prototypów.

 

Oferujemy montaż i uruchomienie prototypu zaprojektowanego urządzenia, zarówno w ramach projektowania kompleksowego jak i jako oddzielną usługę.

 

Oferujemy również stworzenie oprogramowania do użytych w konstrukcji mikrokontrolerów.

 

Ponadto przeprowadzimy sprawdzenie, a także udostępnimy wyniki badań i pomiarów wykonanych w trakcie pracy nad danym projektem.


Przygotowanie płytki drukowanej PCB lub wykonanej technologią grubowarstwową na podłoży ceramicznym dla opracowanych przez nas lub dostarczonych przez klienta schematów.

 

Każdą płytkę staramy się zaprojektować w taki sposób, aby zoptymalizować działanie, funkcjonalność oraz niezawodność opracowywanego układu.

 

Projektujemy obwody jedno-, dwu- oraz wielowarstwowe, na płytkach PCB oraz jedno- i dwuwarstwowe na płytkach ceramicznych.

 

Zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe rozmieszczenie elementów, aby nasze konstrukcje nie były podatne na zakłócenia.

 

Dostarczamy pliki produkcyjne oraz dokumentację techniczną zaprojektowanego obwodu.

 

W przypadku układów projektowanych dla PCB możemy zlecić wykonanie płytek dla przygotowanego dla Państwa projektu jednej ze współpracujących z nami firm i wykonać prototyp lub większą produkcję. Układy projektowane dla płytek ceramicznych wykonujemy w całości w naszej firmie.

projektowanie elektoniki

projektowanie elektoniki

Opracowanie oprogramowania dla mikrokontrolerów na potrzeby stworzonego przez nas prototypu lub innego urządzenia dostarczonego przez klienta.

Do tworzenia aplikacji używamy głównie języka C, który pozwala uzyskać dużą ich wydajność. Dla krytycznych funkcji programów używamy wstawek w Assembler'ze dla uzyskania najkrótszych czasów ich wykonania.

 

Projektowane przez nas układy wykorzystują nowoczesne trendy w elektronice polegające na takim zaprojektowaniu układu, aby jego "serce" stanowiło oprogramowanie a nie sprzęt, co pozwala na uproszczenie konstrukcji, zoptymalizowanie kosztów produkcji oraz łatwe modyfikowanie funkcjonalności urządzenia.


Montaż zlecony jednostkowych egzemplarzy, a także produkcja zarówno małych jak i dużych serii.

 

Oferujemy montaż krótkich serii produkcyjnych, oraz oczywiście możliwość docelowej produkcji. Korzystamy z elementów powierzchniowych SMD oraz przewlekanych, a w przypadku konstrukcji hybrydowych wykonanych na ceramice alundowej łączymy elementy powierzchniowe z sitodrukiem. Po zmontowaniu wszystkie egzemplarze uruchomimy i zamkniemy w docelowych obudowach. Mamy szerokie kontakty z firmami dystrybuującymi obudowy, co pozwala nam na udzielenie pomocy w doborze najodpowiedniejszej obudowy.


Oferujemy także możliwość zaprojektowania obudowy dla konkretnego wyrobu i wykonanie jej na zlecenie.


LOGISTYKA- zaopatrzenie, wybór dostawców, sprowadzenie podzespołów

projektowanie elektoniki

projektowanie elektoniki

Montaż elementów SMD

Posiadamy automatyczne linie montażowe SMT.

 

Linie montażowe SMT umożliwiają stawianie około 6000 elementów na godzinę. Minimalny wymiar stawianego elementu to 0402.

 

Montujemy elementy SMD zarówno na płytkach PCBoraz podłożach ceramicznych.

 

Wszystkie zmontowane płytki są wstępnie starzone i przechodzą testy na podstawowe parametry elektryczne.